Midtown Hotel Royal Room

  • Wi-Fi
  • Domácí zvířata nejsou povolena

Komfortní Midtown Hotel Royal Room Amsterdam se nachází nedaleko Huis Marseille a nabízí sejf a úschovnu zavazadel.

Jacketz je zhruba 100 metrů daleko a servíruje holandskou kuchyni.

Tento hotel je vzdálen 10 minut jízdy od Natura Artis Magistra a 16 minut chůze od Van Goghovo muzeum. Aparthotel je zhruba 15 minut chůze od centra města Amsterdam. Autobusová zastávka Elandsgracht je jen 350 metrů od hotelu a 25 minut chůze je vlaková zastávka Amsterdam Centraal.

Potřebujete více možností?
Check Top hotels near Midtown Hotel Royal Room Amsterdam
Midtown Hotel Twin Studio
Cena pouze pro mobilní zařízení

Midtown Hotel Twin Studio

8.2
Velmi dobrý 9 recenzí
17 m od ubytování
USD 247 USD 222
za noc
Marnix360Apartments Jordaan
Cena pouze pro mobilní zařízení

Marnix360Apartments Jordaan

8.8
Vynikající 76 recenzí
415 m od ubytování
USD 474 USD 427
za noc
Marnix360Apartments Design
Cena pouze pro mobilní zařízení

Marnix360Apartments Design

417 m od ubytování
USD 710 USD 639
za noc
    Jak se dostat do hotelu

    Letiště

    Letiště Schiphol
    16 km

    Vlaková nádraží

    Amsterdam Centraal
    2,2 km

    Vybavení

    Internet

    • Wi-Fi

    Možnosti parkování

    • Parkování

    Služby v ubytování

    • Bezpečnostní schránka
    • VIP přihlášení/ odhlášení
    • Ostraha
    • Úložna zavazadel

    V pokojích

    • Topení

    Obecná zařízení

    • Zákaz kouření na místě
    • Detektory kouře
    • Hasicí přístroje
    • Přístup pomocí klíče

    Domácí mazlíčci

    • Domácí zvířata nejsou povolena !

    Důležité informace

    Přihlášení: od 15:00 do 23:30
    Odhlášení: do 11:00
    Často kladené otázky
    • 🌇
      Jaká je vzdálenost mezi Midtown Hotel Royal Room a centrem města?
      Do centra města Amsterdam od Midtown Hotel Royal Room dojdete pěšky za 15 minut.
    • Je letiště blízko Midtown Hotel Royal Room?
      Midtown Hotel Royal Room se nachází 20 km od Schiphol a 17 minut jízdy autem.
    • 🔤
      Jakými jazyky mluví personál v Midtown Hotel Royal Room?
      Zaměstnanci Midtown Hotel Royal Room vám pomohou, mluví Angličtina, Nizozemština a Němčina.

    Umístění

    Map
    Poblíž

    Letiště

    Letiště Schiphol
    16 km

    Vlaková nádraží

    Amsterdam Centraal
    2,2 km

    Zajímavosti v okolí

    Restaurace v okolí

    Galerie

    Recenze

    Zatím žádné recenze :(

    Pokud jste v tomto hotelu zůstali, podělte se s námi o své zkušenosti, prosím

    Napište recenzi

    Napište recenzi

    Kdy jste cestovali?

    Váš bod hodnocení

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Velmi špatný
    Vynikající

    Informace o vás

    Odkud jste?
    Děkuji! Děkujeme, že jste si udělal(-a) čas a podělil(-a) se o své zkušenosti. Vaše recenze bude brzy zveřejněna.
    Přejít na recenze
    Recenze nebyla odeslána.

    Kontaktujte nás

    Pokud potřebujete více než 4 pokoje, požádejte prosím o skupinovou rezervaci.
    Informace o vás
    Předmět
    Zpráva
    Midtown Hotel Royal Room Amsterdam

    Zobrazit na mapě:

    Památky
    Doporučené restaurace
    Veřejná doprava
    Děkujeme vám za vaši reakci
    Děkujeme za přihlášení
    Zavřít